Header

logo-new.svg

Content

Team

Sam Bulik

Sensei - Technisch

E-mail: sam@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)494 90 85 43

Sofie Vandenbriele

Sensei - Management

E-mail: sofie@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)474 72 09 67

Kurt Ducoulombier

Ninja administratie & opvolging

E-mail: binnendienst@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)491 34 75 59

Bert Verduyn

Ninja Technisch tekenaar

E-mail: Technisch@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)496 38 01 01

Stefanie Van De Velde

Ontwerp Ninja

E-mail: ontwerp2@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)51 32 24 44

Lars De Bosschere

Ontwerp Ninja

E-mail: ontwerp3@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)51 32 24 44

Glenn Van Daele

Ninja Schrijnwerk

E-mail: schrijnwerk@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)51 32 24 44

Michaël Dupon

Ninja Schilder / Meubelspuiter

E-mail: schilder@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)51 32 24 44

Evy D"hondt

Polyvalente Ninja Magazijn

E-mail: Poly@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)486 19 66 12

Ruï Van Honacker

Opperninja Magazijnr / Werkvoorbereider / CE

E-mail: magazijn2@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)468 19 26 17

Oliver Messiaen

Ninja Magazijn / Werkvoorbereider

E-mail: magazijn3@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)468 08 59 38

Zin om bij ons freelance-team te komen?

Freelance ninja's standenbouw

E-mail: info@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)51 32 24 44

Spontaan solliciteren?

Stuur ons uw CV en motivatie. Rock 'n Roll DNA verplicht!

E-mail: info@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)474 72 09 67

BULIK KOPPEL 2 SFEER.jpg
SFEERBEELD WEBSITE BULIK ALGEMEEN.jpg
SFEERBEELD WEBSITE BULIK JONGENS.jpg