Header

logo.jpg

Content

Team

Sam Bulik

Zaakvoerder - Technisch

E-mail: sam@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)494 90 85 43

Sofie Vandenbriele

Zaakvoerder - Management

E-mail: sofie@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)474 72 09 67

Lien Vroman

Commerciële binnendienst

E-mail: binnendienst@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)491 34 75 59

Bert Verduyn

Werkvoorbereider / technisch magazijnier

E-mail: Magazijn@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)51 32 24 44

Elias Vansteenkiste

Ontwerper / Drukkerij

E-mail: ontwerp2@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)51 32 24 44

GEZOCHT: Senior ontwerper - 2 jaar ervaring

Ontwerp / drukkerij / technisch

E-mail: sollicitatie@bulik.be
Telefoon: +32(0)51 322 444

Lars De Bosschere

Ontwerper / Drukkerij

E-mail: Ontwerp3@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)51 32 24 44

Glenn Van Daele

Schrijnwerker

E-mail: schrijnwerk@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)51 32 24 44

Michaël Dupon

Schilder / Meubelspuiter

E-mail: schilder@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)51 32 24 44

Arno Dehem

Magazijnier / Werkvoorbereider

E-mail: magazijn3@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)468 08 59 38

Ruï Van Honacker

Magazijnier / Werkvoorbereider / CE

E-mail: magazijn2@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)468 19 26 17

Spontaan solliciteren?

Stuur ons uw CV en motivatie. Rock 'n Roll DNA verplicht!

E-mail: Info@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)474 72 09 67

Zin om bij ons freelance-team te komen?

Freelance standenbouwer

E-mail: info@bulikstandbouw.be
Telefoon: +32(0)51 32 24 44

BULIK KOPPEL 2 SFEER.jpg
SFEERBEELD WEBSITE BULIK ALGEMEEN.jpg
SFEERBEELD WEBSITE BULIK JONGENS.jpg